Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

Ticareti düzenleyen birkaç düzenleme vardır, ancak bunun yanı sıra oyun içi en yeni borsa oldukça açıktır, bu nedenle yenilikçi olarak derecelendirmekten çekinmeyin. İlk kural, yatırımların, geçiş yapan oyuncuyu da içermesi gerektiğidir. Bu nedenle, eğer profesyonel A harikasıysa (kendi kategorinizdeki kadın ve erkek etiketleriyle eğlenin), B kişisi, C kişisini değiştirmez.

  • Oyuncu başına ve oyuna 3. ()fasulye meslek kredisine kadar başlar, bu da oyunun başlangıcından itibaren yaklaşık üç ek küre yerleştirebilecekleri anlamına gelir.
  • Destenin tamamını kartlardan karıştırın ve her oyuncuya 5 kart ayıracaksınız.
  • Diğer insanların çoğunun pozisyonlara veya katkılara başlamasına izin verilir, ancak bu yalnızca yeni etkili profesyoneli kapsadığı takdirde.
  • Katılımcıların kartlarını yukarı doğru eşleştirmelerine yardımcı olmak için, oyun kapsamlı bir değişikliğe sahiptir ve pazarlık yapabilir ve sonra yapabilirsiniz.
  • Oyunun en eşsiz özelliklerinden biri de, onu çekmek için en yeni kartları sırayla oynamanız gerektiğinden, verdiğiniz parayı yeniden düzenleyememenizdir.
  • Daha sonra oyunda, içine fasulye kartları yerleştirmek için üçüncü bir fasulye kariyerine sahip olacaksınız.

Çevrimiçi oyuna başlamak için aynı anda yalnızca birkaç kürenin büyümesine sahip olabilirsiniz. Daha sonra oyunlarda, fasulye notlarını ekleyebilmenize yardımcı olacak 3. bir fasulye topluluğu edinebilirsiniz. Alınan birkaç notun dikkate alınmasının ardından, taze enerjik kullanıcı, ticarete veya ellerinden fasulye vermeye başlayabilir.

Ek kullanıcı, değişikliğinin üçüncü adımında size fasulye kartları sunmayı seçer. Mükemmel bir fasulye kartı yerleştirmek istemeyenler için bunları atabilirsiniz. Tüm tarlalar hasat edildikten sonra katılımcılar gerçekte ne kadar paraya sahip olduklarını sayarlar. Bohnanza oynarken para kazanmanıza yardımcı olacak fasulye endüstrilerini toplamanız gerekecek ve yepyeni fasulye modellerini yetiştirmek için endüstrilere başlayabilirsiniz. Daha sonra yeni çevre dostu fasulyeyi takas etmek için teklif ediyorum ama kimse çevre dostu barbunya fasulyesi istemiyor. Biber fasulyesi mesleğimde beş fasulye bulunduğundan, bir madeni param olurdu.

Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

Topu oynayan oyuncu bitkiyi alacak, aksi takdirde düşmanının arta kalan yeni fasulye kartlarını atacak çünkü üçüncü adımdaki anlaşma sırası kendilerine geldikten sonra. Daha sonra, yalnızca aldığınız/aldığınız notlardan bazılarını çöp kutusuna yerleştirme seçeneğiniz vardır. Yol boyunca fasulye tarlalarını biriktirmeniz ve ardından yeni kartlar için yer açmanız gerekebilir. Değişime başlamak için, hemen hemen her oyuncunun erişebileceği yeni fasulye kartlarını çalıp çalmamayı tercih edebilirsiniz.

Her ne kadar her kart oyununda olduğu gibi olmasa da, bu süreçten hoşlanmayanlar için bağlantıların kesilmesine karar vermek hem sizin hem de aile üyelerinizin lehine olan her türlü çalışmayla karşılaşıyor. İyi bir Almanca oyunla başlamak için, bu isim aslında harika bir kelime oyunu, ancak İngilizceye yakın Almanca konuşan kişiler için bunu hemen elde etmeyi başarıyorsunuz. ‘Bonanza’ aslında geniş bir yelpazede veya mülkte ani bir yükseliş anlamına gelen İngilizce bir deyimdir ve ‘Bohne’ bir fasulye için Almancayı deneyerek birlikte ‘Bohnanza’yı yaratır. Sonuçta Bohnanza’da bir ilişkiyi sürdürmek hayati önem taşıyor; insanlarınızla birkaç kez değişeceksiniz. Kalıcı işbirliğini desteklemek için kendine güvenen müzakere yaklaşımlarıyla oynayın.

Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

Bu eylem, üretken kullanıcı başka türlü daha fazla anlaşma veya bağış oluşturmak istemediğinde sona erer. Başka bir kartı çalmayı seçseniz de seçmeseniz de, değişmesi karşılığında üçüncü krediyi koyamazsınız. Kendi değişiminizle başlamak için ilk kartı elinize yerleştirmelisiniz. Verdiğiniz en yeni notları yeniden düzenleyemediğiniz için, bu aslında kendi verdiğiniz en iyi karttır. Miktar, oyunlarda ne kadar fasulye türü bulacağınızı gösterir.

Sweet bonanza: Bohnanza’dan bir küre denemek için

Bir sonraki fasulye mesleği kartları kutunun üzerine bırakılır ve kalan uygun kartların tümünü karıştırabilirsiniz. Barbunya fasulyeleri toplanabilir ve oyunun içinde, aslında değişimin ötesinde sunulacaktır. Biriktirmek için fasulye mesleğindeki aynı formdaki tüm barbunya fasulyelerini bir araya getirmeli ve miktarlarını belirlemelisiniz. Profesyonellerin kartlarını eşleştirmelerine yardımcı olmak için, oyun kapsamlı bir ticaret sağlar ve siz de anlaşma yaparsınız.

Çekme yığınındaki son krediyi işaretledikten sonra, yeni atılan yığını yeniden karıştırın. Ters çevirin ve yeni çekme demetini kullanarak onları yeni masanın ortasına yerleştirin. Yeriniz olmayan bir fasulye türünü ekmeniz gerektiğinde, öncelikle bir endüstri oluşturmalısınız. Hemen her topluluk için bir tür fasulyeyi hemen ekebilirsiniz.

Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

Beraberlik destesindeki kartlar biterse, karıştırın ve çevrimiçi oyuna devam etmek için en yeni imha destesini devireceksiniz. Çekiliş yığını harika bir video oyununda 3 kat drenaj sağladığından, son aşama tamamlandığı için oyundan kaçınılmalıdır. Profesyonellerin genellikle 1. adım fasulye kredisinden daha fazlasına sahip başka bir topluluğa sahip olup olmadıklarını biriktirmedikleri mükemmel bir fasulye koruma kodunun olduğunu belirtmekte fayda var. Uyguladığınız taraf tam olarak kaç profesyonelin deneyeceğine bağlıdır – üçüncü adım için kişi 3 fasulye alanını gerektirir, dört ila beş kişi iki fasulye endüstrisini kullanacaktır.

Katılımcılar ihtiyaç duydukları hemen hemen her satın alma işleminde en yeni banknotları ekebilirler. Her kullanıcı bir önceki eylemde elde ettiği tüm notları yerleştirmelidir. Büyüyen fasulye notları, Bohnanza Fasulye Ekimi Kartları alanına ilişkin düzenlemelere sadık kalır. Fasulye alanlarının yanında yatay notaları olan tüm oyuncuların aslında bu notları vardır, böylece onları çalabilirsiniz.

Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

Muhtemelen oyunun en benzersiz özelliklerinden biri, onu kesinlikle çizebilmeniz için yeni notları çalmanız gerektiğinden, ellerini yeniden düzenleyememenizdir. Harika bir fasulye mesleği biriktirmeyi seviyorsanız, tüm notları meslek olarak tanıtmanız gerekir. Dünyaya kök saldığınız notaların miktarını sayabilirsiniz. Ne kadar altın kazanacağınızı seçmek için banknotların tabanına doğru fasulye ölçer için gezegende kaç banknot olduğunu kontrol edin.

Fasulye küresinin gücünü hafife almamayı düşünün. En yeni etkili profesyonel, işaret destesindeki en üstteki 3 kartı getirir ve bunları en yeni masanın yan yana yerleştirebilir, böylece diğer profesyoneller onları görebilir. Attığınız destenin en üstündeki kartınızın, yeni çıkarılan notlardan herhangi birine uyması durumunda, oyuncu onu bunlara ekler.

4 veya 5 Katılımcı

Bulabileceğiniz en iyi zirveye eşit miktarda para bulacaksınız. Kartlar mevcut alanlarınızdan herhangi birine uymuyorsa boş fasulye mesleğiniz olup olmadığını belirleyin. Boş bir fasulye topluluğu varsa, boş mesleğin temel kartlarıyla eğlenebilirsiniz.

Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

Bunu başarmamın nedeni, taze soya fasulyesini saklamanın, şu anda yapmak istemediğimiz kişisel alanımdan birini Sweet bonanza kesinlikle biriktirmemi gerektirmesiydi. Video oyunundaki yeni puanlama, en yeni ‘beanometer’dan bahsederek çalışıyor. Bu, profesyonellere, toplanan her fasulye için tam olarak kaç para aldıklarını söylüyor. Takaslar imzalandıktan hemen sonra aktif veya aktif olmayan oyuncular tarafından elde edilen fasulyelerin ekilmesi gerekir.

Diğer oyuncuların çoğunun da, yalnızca yeni enerjik sporcuyu dahil etmeleri durumunda, katkı dışında takaslara başlamalarına izin verilir. Yeni oyuncunun barbunya ekme, işaretleme, değişiklik yapma sırası dört aşamada olacak ve fasulye verebilirsiniz, çalı katkısı yapacaksınız ve barbunya takas edeceksiniz ve taze fasulye notalarını çekebileceksiniz. Bir aşamaya geçmeden önce her aşamanın tamamlanması gerekir. Oyuncu, orijinal fasulye kredisini, kesinlikle endüstrilerine göre kendi payına ekmelidir. Yalnızca sizin fasulye ekeceğiniz iyi bir fasulye topluluğu, tüm alanlarda sizin kesinlikle fasulye yemenizi sağlayana kadar kökünden sökülmeyebilir. Herkes elindeki yeni banknotları yan tarafa yerleştirir.

Fasulyeniz kabul edilmezse, yeni ticaret gerçekleşmez ve ayrıca yeni fasulye tutma işlemi yine de kesinlikle fasulye yapmanıza neden olur. Hiçbir iyi anlaşmanın mevcut olmadığı durumlarda fasulye vermek isteyebilirsiniz ve üstünüze taze fasulye koymak istemeyeceksiniz. Adam onu ​​tek tek çekerek ellerinin arkasına koyuyor.

Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

Sonraki yasalar, yepyeni fasulye sınıflarına adım üç ila 5 kişi içeren ilk Base-Online oyununu tanımlıyor. Sonuçta yeni üçüncü meslek kredisini satın almak için yalnızca birkaç jeton ödemeniz yeterlidir. İşaret destesi her zaman tüm kartlarınızı tüketecekse, yeni bir beraberlik destesi oluşturmak için yeni atılan desteyi karıştırabilirsiniz. Hiçbirine, kesinlikle veya yeni notların her birine devam edemezsiniz.

Sporcu başına, halihazırda kendi tarlalarında kök salmış olan tüm fasulyeleri, yukarıdaki toplama yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak sunar. İlk barbunya fasulyelerini ektikten sonra, fasulye güvertesine en üst notaların ikisini de çizeceksiniz ve onun işini herkesin görmesi için yepyeni bir masaya koyabilirsiniz. Ayrıca devam edebilir ve bu tür notları çalabilir, onunla değiştirebilir veya bunları diğer birçok kişiye verebilirsiniz. Bunları kendi elinize ekleyemezsiniz, bu aşamada elde edilen, alınan, değiştirilen veya katkı sağlanan herhangi bir fasulyenin yetiştirilmesi gerekir. Oyuncular bu genişletilmiş çekilişten daha fazla altın kazanabilirler.

Ayrıca, içinde en az iki veya daha fazla nota bulunduğunda bir alanı yalnızca toplayabilirsiniz. Asıl farklı olan, tüm kürenizde sadece bir kart bulunmasıdır. Bu durumda hangi mesleği kredilendireceğinize ve terfi ettirmeniz gerektiğine karar verebilirsiniz.

Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

İlk fasulyenin ekilmesinin ardından yeni bir oyuncu bir sonraki fasulyeyi yetiştirmek isteyebilir veya istemeyebilir. Eğer oyuncunuz bunu seçerse, ilk fasulyeyle tamamen aynı kriterlere uyacaktır. Sahnede yetiştirildiği söylenen maksimum fasulye sayısı birkaçıdır. Çünkü her profesyonel artık ellerini alabilir ancak notların edinilmesini değiştirmeyin!

Bir tarafta 3. adımdaki fasulye alanlarını göreceksiniz, diğer tarafta ise 2 fasulye alanı göreceksiniz. Bohnanza’nın, insanların ekmesi, değiştirmesi gereken ve video oyununda ilerlemek için çeşitli barbunya fasulyelerini biriktirebileceğiniz fasulye toplama oyunudur. Yepyeni fasulye notlarınızı neredeyse dilediğiniz her alışverişte ekebilirsiniz. Fasulye kartlarını topluluğunuza hemen hemen her birinin üstüne yerleştirin, çünkü yeni sola doğru kanıtlanmış. İlk çalıştığınız kart, elinizdeki ilk karttır. Çekilen satın alma işlemiyle ilgili olarak takip ettiğiniz diğer kartları yatırın.

Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

Bohnanza’nın amacı ekim yapmaktır ve diğer katılımcıların çoğundan çok daha fazla para kazanmak için satın alma sırasında fasulye biriktirebilirsiniz. Ayrıca, yeni üretken kullanıcı olmasanız bile oyun boyunca istediğiniz zaman sektörlerinizden barbunya fasulyesi biriktirebilirsiniz. Ardından, başka bir alanda başka bir kredi (tamamen göze çarpan) çalmayı seçebilirsiniz (birbirinizin altındaki sanat eserlerine bakın).

Misyonumuz tavsiyeler, ipuçları ve püf noktaları, çevrimiçi oyun mevzuatı, eylemler ve benzeri şeyleri içeren ilginç bloglar oluşturmak olacaktır. Bu web sayfalarındaki bir oyundan uzak bir mesaj istiyorsanız, lütfen video oyununu bulmayı düşünün. İşaret platformunun bir dahaki sefere sahip olmak için boşaltılması durumunda çevrimiçi oyun sona erer. Bunun bir aşamada gerçekleşmesi durumunda, birkaç üçüncü aşama tamamlanabilir ve ardından çevrimiçi oyun biter. Eğer kişi genellikle aşamalı olarak iki nota çizmiyorsa, yalnızca bir tane çizebilir. Barbunya bağışlama konusunda, bir oyuncu fasulyeyi kolaylıkla başkalarına dağıtabilir ancak diğer oyuncunun bunu kabul etmesi gerekmemektedir.

Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

Onları yeni bir masaya koyun, böylece diğer katılımcılar da onları bulabilir. Atılan yığındaki en iyi kartlar, çektiğiniz en yeni notlardan herhangi biriyle eşleşirse, elden çıkarılan yığındaki kartları az önce çektiğiniz koordinasyon kartına ekleyeceksiniz. Aldığınız kartlar için atılan kartlar için ana kartı değerlendirmeye devam edebilirsiniz. Atılan destedeki en büyük kart, çektiğiniz kartlardan bazılarıyla eşleşmeyene kadar, çektiğiniz kartlar için elden çıkarma destesine ilişkin yeni kartları eklemeye devam edin. 3. çıkışta kartlar çekiliş platformunda bitmeden insanlar dönüşüm elde etmeye devam edecek. Gerçeği söylemek gerekirse, bir sonraki adımın başında birbirlerine kart çekmek için aktif pro üzerinde yeterli not yok, her türlü notu işaretleyecekler olmaya devam edecekler.

Ticaret ve Verme Düzenlemeleri

Yeni Bohnanza yasalarını yeni bir sporcuya başlatmak başlangıçta çok zor gelebilir çünkü video oyunu başlamadan önce anlaşılması gereken çok şey var. Çekme destesinden teker teker üç kart çekerek değişikliğinizi önleyin. 1. aşamanın başından itibaren elinizde kartlarınız yoksa, bunu görmezden gelin ve doğrudan aşamaya geçebilirsiniz. Bu arada, diğer iki tarlada aynı tür fasulyeyi yetiştirmenize izin veriliyor, ancak aynı meslekte birden fazla fasulye türünü yetiştiremezsiniz. 3 çok daha fazla fasulye sınıfı – Kakao Çekirdeği, Balmumu Çekirdeği ve Fasulye – yalnızca 7 kişilik yepyeni versiyonda kullanılıyor.

İki kartı köklendirdikten sonra, işaretleme platformunda üstteki birkaç notu çizeceksiniz. Herkesin her kredideki fasulyeyi görebilmesi için birbirlerinin kartlarını yeni yemek masasına yerleştirin. Her fasulye türünün çevrimiçi oyundan yeni bir numarası vardır ve onu tanıttıktan sonra saygı duyabilirsiniz. Daha sonra birkaç kart çekiyoruz ve onları benim verdiğimin arkasına atıyorsunuz ve sıra başka bir kullanıcıya da geliyor. Satış yapmayı ve düzenlemeleri test edebilirsiniz ve buna gelecekte büyük bir komisyon veya pozisyonlarda gelecek tercihler dahildir, ancak oyuncuların bu tür bir satışı onurlandırması gerekmez. Seçenekleri tamamladıktan ve herkes kartlarını asla karıştırmadıklarını öğrendikten sonra video oyunu başlasın.

Bohnanza Birkaç Kullanıcı Mevzuatı

Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

Böylece oyunun içinde değişiklik yapıyoruz ve fasulyeleri hasattan önce yetiştirebilir ve bunları para karşılığında teklif edebilirsiniz. Çevrimiçi oyunun sonunda en çok para birimine sahip olan kişi video oyununu kazanır. Bohnanza’nın tadını nasıl çıkaracağınızı öğrenmek, fasulye yetiştirmenin taze inceliklerine daldığınızda ve toplarken keyifli hale gelecektir.

Bir sonraki kartı elinizden çıkarmak zorunda olmayan kişiler için, muhtemelen onu çalmamayı seçebilirsiniz. Aynı zamanda daha fazla oyun arayan biri için sorunlu olduğu söylenen yeni Direniş mevzuatına ve Gaia Endeavor mevzuatına göz atıyoruz. Her ikisi de masa oyunu türleridir ve gençler ve siz de insanlar için tasarlanmış kart oyunlarını kullanabilirsiniz. Sertifikalı yönetmelikler, bir sonuç olması durumunda, en yeni oyun kartlarını alan kişiden en uzakta duran profesyonelin oyunu kazanacağına inanıyor. Genel oyunun sonunda en çok altın paraya sahip olan oyuncu kazanır.

Bohnanza’da Nasıl Kumar Oynanacağına Dair Fikirler: Yasalar Sonuç

Adım boyunca işaret desteniz üçüncü randevunuza kadar biterse (En Yeni Fasulye Kartlarını Çekin), video oyunu hemen sona erer. Bir endüstriyi toplamanın zamanı geldiğinde, kesinlikle vereceğiniz toplam altın paranın değeri kesinlikle değecektir. Banknotların arkasında altın para fotoğrafları olduğundan, yeni banknotları doğru numaraya ters çevirin. Yıllarca zar atma, kart çevirme ve tokamın altında stratejik düşünceye sahip olduğum için, kişisel ilgilerimi olasılıklara dönüştürdüm. En yeni teknisyenleri incelemeniz konusunda başarılı olacağım ve siz de masa üstü çevrimiçi oyunlardan uzaklaşacaksınız, aile üyelerine sahip birçok oyun gecesinden elde edilen bilgileri açığa çıkaracaksınız.

Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

Her profesyonel için, üçüncü fasulye kariyer kredisi için oyunu başlatır, bu da oyunun başlangıcından itibaren yaklaşık üç ek küreyi çalabilecekleri anlamına gelir. Er ya da geç üçüncü bir fasulye kariyerine sahip olmanız ve edinmeniz gerekir, böylece hemen üç farklı barbunya fasulyesi türünü oluşturabilirsiniz. Oyunla ilgili herhangi bir zamanda üçüncü bir meslek satın almayı seçebilirsiniz.

Oyundayken bir alanı biriktirmeyi seçebilirsiniz. Yeni ve üretken bir profesyonel olmasanız bile potansiyel olarak bir alanı toplayabilirsiniz. Daha fazla bilgi için aşağıdaki Bohnanza Fasulyesi Kartlarını Toplama bölümünü anlayın. Kariyer toplanmış olsa da, temel kartları şu anda boş olan gezegene yerleştirin. Verdiğiniz ilk kredi, şu anda başka bir alanınızda bulunan taze fasulye türüne uyuyorsa, aynı mesleğe ekleyebilirsiniz.

Birkaç katılımcısı olan Bohnanza kumar ipuçları Çevrimiçi oyun Düzenlemeleri

Ellerinizin organize edilme şekli, tüm oyunu kontrol etmek için benzer kalacaktır. Katılımcılar genellikle şimdiyi seçerler ve bu nedenle üstteki kartları uzaklaştırırlar ve o cepheden notlar oluştururlar, böylece siz de yapabilirsiniz. Adam, elinizdeki en üstteki kart çekilen tüm kartlara uymadan önce, atılan destedeki en yeni kredinize aynısını yapar. Daha fazla masa oyunu ve oyunların nasıl gerçekleştirileceği/yasalar ve düzenlemeler hakkında kredi verebilirsiniz ve önerilerde bulunabilirsiniz, aşağıda masa oyunu listelerinin tam alfabetik listesinin birkaçı bulunmaktadır. Orijinal fasulye kredisini büyüttükten sonra, verdiğiniz bir sonraki krediyi büyütme olanağına sahip olursunuz. Bir sonraki krediyi dikmek istiyorsanız, en erken kart gibi ekebilirsiniz.

Bohnanza’da oyuncular genellikle harekete geçtikleri için eğer yapabiliyorsanız kar elde etmek için fasulye çalıp toplar ve satarlar. Genel oyunun amacı, en alttaki son derece altını elde etmek ve masada eğitimli bir fasulye çiftçisi olmak olmalıdır. Oyun aynı zamanda sahip olmakla ilgilidir ve talep edeceksiniz ve açık ara en fazla parayı değiştirebilirsiniz. Atılan yığından aldığınız/yakaladığınız ve istemediğiniz bir kartı başka bir oyuncuya teklif edeceksiniz.